czwartek, 14 grudnia 2017

Program partnerski Ceneo, czyli jak zarabiać na blogu


Wielu początkujących blogerów zastanawia się jak zarobić na prowadzeniu bloga. Czasem nawet ci bardziej zaawansowani nie wiedzą od czego zacząć. Firmy oczekują dużej liczby unikalnych użytkowników i ich dużej aktywności na blogu oraz w mediach społecznościowych. Co więc mogą zrobić właściciele stron odwiedzanych przez mniejszą liczbę czytelników?
Z pomocą przychodzi Ceneo. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie zajrzała na ten portal z porównaniami cen. Teraz możecie zarabiać zamieszczając na swoich blogach i stronach reklamy Ceneo.

Dla kogo jest Program partnerski Ceneo?

Do programu może przystąpić każdy, kto chce. Rejestracja jest w 100% darmowa. Nie ważne ilu macie unikalnych użytkowników. Liczy się tylko zaangażowana społeczność, która będzie klikać w reklamy i robić zakupy za pośrednictwem Ceneo.

Tematyka bloga również nie ma znaczenia. W ofercie Ceneo są książki i ebooki, kosmetyki, odzież, filmy, elektronika - w sumie ponad 8 mln produktów. Bez problemu dobierzecie ofertę pasującą do waszego bloga. Warto również zapoznać się z kampaniami dedykowanymi. Promują one konkretne marki i produkty.

Jak to działa?

Zasady Programu partnerskiego Ceneo są proste i przejrzyste. Zamieszczacie reklamę. Czytelnik musi w nią kliknąć, przenieść się na stronę Ceneo, a następnie na stronę konkretnego sklepu. I już.

Z programu partnerskiego można w każdej chwili zrezygnować.

Jak się zarejestrować?

Jeśli chcecie spróbować i zarejestrować się w Programie partnerskim Ceneo, kliknijcie w poniższy link:Miłego korzystania. Dajcie znać jak Wam się podoba.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj czytelniku! Skoro tutaj dotarłeś, będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad. Dziękuję za przeczytanie kawałka mych przemyśleń o książkach. Mam nadzieję, że los ponownie kiedyś Cię tu przyśle. Za każdy komentarz serdecznie dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...